Academie Grimbergen, meer mogelijk dan ooit.

Top

GAG LOGO Afrit 7


Programma Afrit 7 editie 2020

woensdag
12
februari
2020
Afrit 7 | Ensembles jongeren
Start om 19u30
Plaats: Studio academie Grimbergen
JAZZ-POP-ROCK

woensdag
12
februari
2020
Afrit 7 | Project muziekatelier 2.3, 2.4, Koor en Zangklas
Start om 19u30
Plaats: Kerk Strombeek
KLASSIEK

donderdag
13
februari
2020
Afrit 7 | leerlingen Saxofoon Sarah De Gelaen | leerlingen Cello Harmen Goossens
Start om 19u00
Plaats: Auditorium Grimbergen
KLASSIEK

vrijdag
14
februari
2020
Afrit 7 | Valentine Party | woord 12+
Start om 20u00
Plaats: Auditorium Grimbergen
WOORD

zaterdag
15
februari
2020
Afrit 7 | Grimfonisch Orkest olv Dieter Boffé
Start om 15u00
Plaats: Foyer CC Strombeek
KLASSIEK

zaterdag
15
februari
2020
Afrit 7 | Leerlingen Groepsmusiceren Griet Grypdonck / leerlingen viool en piano Andreas Moulin, leerlingen Groepsmusiceren Ansje De Groef
Start om 15u00
Plaats: Auditorium Grimbergen
KLASSIEK

zondag
16
februari
2020
Afrit 7 | Leerlingen OMV Amy Ericx en Rosemary Pevar
Start om 11u00
Plaats: Auditorium Grimbergen
KLASSIEK

maandag
17
februari
2020
Afrit 7 | Leerlingen Slagwerk Tom Permentier
Start om 19u00
Plaats: Auditorium Strombeek
KLASSIEK

maandag
17
februari
2020
Afrit 7 | Leerlingen Hobo Elke Meirsman | leerlingen Piano en Groepsmusiceren Benedikte Durant | Pop-Up Woord leerlingen Lina Iosifidis
Start om 19u00
Plaats: Auditorium Grimbergen
KLASSIEK WOORD

maandag
17
februari
2020
Afrit 7 | Leerlingen Klarinet Dries Tack
Start om 19u30
Plaats: Studio Grimbergen
KLASSIEK

dinsdag
18
februari
2020
Afrit 7 | Ensembles Jazz
Start om 19u30
Plaats: Studio academie Grimbergen
JAZZ-POP-ROCK

dinsdag
18
februari
2020
Afrit 7 | Leerlingen Koper Bruno Melckebeke | leerlingen Accordeon Heidi De Creus | Pop-Up Woord leerlingen Katrien De Muynck
Start om 19u00
Plaats: Auditorium Grimbergen
KLASSIEK WOORD

woensdag
19
februari
2020
Afrit 7 | Ensembles Jongeren
Start om 19u30
Plaats: Jeugdhuis Bloem
JAZZ-POP-ROCK

woensdag
19
februari
2020
Afrit 7 | Ensembles Jongeren
Start om 20u30
Plaats: Jeugdhuis Bloem
JAZZ-POP-ROCK

woensdag
19
februari
2020
Afrit 7 | Ensembles folk, chanson ,kleinkunst
Start om 19u30
Plaats: Studio Academie Grimbergen
JAZZ-POP-ROCK

woensdag
19
februari
2020
Afrit 7 | Leerlingen Adinda Aelvoet, Woord leerlingen Martine Willems, Ine Bettens, Lina Iosifidis
Start om 17u00
Plaats: Auditorium Grimbergen
KLASSIEK WOORD

woensdag
19
februari
2020
Afrit 7 | Laureatenconcert leerlingen 4.3
Start om 18u30
Plaats: Auditorium Grimbergen
KLASSIEK

woensdag
19
februari
2020
Afrit 7 | Laureatenconcert leerlingen 4.3
Start om 20u00
Plaats: Auditorium Grimbergen
KLASSIEK

donderdag
20
februari
2020
Afrit 7 | Ensembles volwassenen, Latin, Funk
Start om 19u30
Plaats: Jeugdhuis Bloem
JAZZ-POP-ROCK

donderdag
20
februari
2020
Afrit 7 | Leerlingen Groepsmusiceren en Dwarsfluit Ansje De Groef | Leerlingen Gitaar Wim De Baerdemaeker
Start om 19u00
Plaats: Studio Grimbergen
KLASSIEK

vrijdag
21
februari
2020
Afrit 7 | Combo's volwassenen
Start om 19u30
Plaats: Jeugdhuis Bloem
JAZZ-POP-ROCK

vrijdag
21
februari
2020
Afrit 7 | Leerlingen Viool Christel De Wolf | Leerlingen Blokfluit en Groepsmusiceren Caroline Van Dyck
Start om 19u00
Plaats: Auditorium Grimbergen
KLASSIEK

zaterdag
22
februari
2020
Afrit 7 | Ensembles folk en jazz
Start om 14u00
Plaats: Studio Academie Grimbergen
JAZZ-POP-ROCK